Producenci
Inni Klienci kupili również
Plecak rowerowy Thule Rail Backpack 18L
Plecak rowerowy Thule Rail Backpack 18L

579,00 zł

Cena regularna:

1 099,00 zł

Najniższa cena: 769,30 zł
szt.
Okulary POC avail
Okulary POC avail

340,00 zł

Cena regularna:

850,00 zł

Najniższa cena: 425,00 zł
Plecak rowerowy Thule Vital 8L Women's
Plecak rowerowy Thule Vital 8L Women's

489,00 zł

Cena regularna:

719,00 zł

Najniższa cena: 503,30 zł
szt.
Plecak Thule EnRoute 21L czarny
Plecak Thule EnRoute 21L czarny

279,00 zł

Cena regularna:

399,00 zł

Najniższa cena: 399,00 zł
szt.
Bluza Deus Grip Tape
Bluza Deus Grip Tape

329,50 zł

Cena regularna:

659,00 zł

Najniższa cena: 329,50 zł
Koszulka rowerowa POC M's Essential Road Logo Jersey
Koszulka rowerowa POC M's Essential Road Logo Jersey

192,00 zł

Cena regularna:

480,00 zł

Najniższa cena: 240,00 zł
Koszulka Deus Tectonic
Koszulka Deus Tectonic

159,50 zł

Cena regularna:

319,00 zł

Najniższa cena: 159,50 zł
Gogle narciarskie POC Nexal Clarity Comp
Gogle narciarskie POC Nexal Clarity Comp

520,00 zł

Cena regularna:

1 300,00 zł

Najniższa cena: 715,00 zł
szt.
Bluza Deus Chop Shop Crew
Bluza Deus Chop Shop Crew

199,50 zł

Cena regularna:

399,00 zł

Najniższa cena: 199,50 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Okulary POC Do Half Blade

Okulary POC Do Half Blade
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 320,00 zł

Cena regularna: 800,00 zł

320.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 800,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: POC
Kod produktu: DOHB5511_1001/VSI

Opis

Do Half Blade to bardzo wytrzymałe okulary o sportowej charakterystyce. Oprawki z grilamidu są lekkie, elastyczne i wytrzymałe, dzięki temu okulary POC idealnie nadają się na wyczynowe uprawianie kolarstwa. Okulary posiadają możliwość wymieniania szybek w zależności od warunków pogodowych.
Dopasowujący się nosek z hydrofilowej gumy jest przyjazny dla skóry i trzyma się na miejscu nawet w przypadku deszczu czy nadmiernego pocenia. Okulary bardzo podobne do modelu Do Blade, te jednak mają nieco zwiększone pole widzenia poprzez usunięcie dolnej części oprawek. Dzięki temu pole widzenia użytkownika jest większa a co za tym idzie jeszcze bardziej poprawia jego szybkość reakcji i bezpieczeństwo na drodze.

Odcienie dostępnych soczewek zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o kolarstwie szosowym, mają zwiększone kontrasty, dzięki nim łatwiej będzie zauważyć dziury, nagromadzony żwir i inne nieprzewidziane nierówności terenu.

Powłoki Ripel oraz anti-fog mają za zadanie nie dopuszczać do soczewek pary, brudu i kurzu oraz polepszać jakość obrazu i ułatwić czyszczenie. Dzięki takiemu wykończeniu również w czasie deszczu woda z łatwością będzie spływać z szybek, co znacznie poprawi komfort widzenia i bezpieczeństwo jazdy.
Model Do Half Blade oferuje pięć różnych szyb; wszystkie o doskonałej optyce Carl Zeiss Vision. Wymienne szybki występują w kategoriach od 0 do 3, stopnie przepuszczalności światła od ponad 90% (szyba przeźroczysta), aż po bardzo ciemne szybki o 10% stopniu przepuszczalności światła (czarna oraz lustrzana).

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium