

Gogle narciarskie POC Vitrea
Cena regularna:
1 050,00 zł
towar niedostępny

Opis
Możliwość posiadania odpowiednich soczewek do warunków, nie na dzień czy godzinę, ale na daną chwilę, ma kluczowe znaczenie dla optymalnego bezpieczeństwa. Gogle narciarskie POC Vitrea są wyposażone w system szybkiej wymiany soczewek, który można obsługiwać w rękawiczkach i gdy gogle są nadal na twarzy, umożliwiając odkrywanie gór z najlepszą możliwą widocznością w każdych warunkach. Idealna nie tylko do jazdy na nartach, ale także do wspinaczki górskiej, ponadgabarytowa rama gogli rozciąga się w dół nad policzkami, zapewniając dodatkowe pokrycie i ochronę. W połączeniu z soczewkami torycznymi o płytkim kącie widzenia z technologią Clarity by POC, gogle zapewniają zawsze najostrzejsze widzenie we wszystkich kierunkach, szczególnie na dolnych peryferiach. Miękka tkanina otacza piankę twarzową, zapewniając najwyższy komfort przylegania do skóry. Ramka wykonana jest z materiałów pochodzenia biologicznego i ma element elastyczności, aby zapewnić wygodne i bezpieczne dopasowanie gogli do szerokiej gamy kształtów twarzy. Wszystkie dostępne soczewki zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV i są poddawane różnym obróbkom, aby zapewnić zawsze wyraźne widzenie.
- Podwójnie blokowany przełącznik szybkiego zwalniania i mechanizm zawiasowy na ramie gogli umożliwia wymianę soczewek bez zdejmowania gogli i w rękawiczkach.
- Dostarczona soczewka jest wyposażona w technologię Clarity by POC, która zapewnia lepsze wrażenia wizualne.
- Kształt ramki zapewnia wyjątkowo szerokie pole widzenia i rozciąga się dalej w dół policzka, zapewniając niezakłócone widzenie peryferyjne.
- Płytszy kąt tej soczewki torycznej w połączeniu z ponadwymiarową oprawką zapewnia wyjątkowe widzenie na dolnych peryferiach.
- Ramka jest wykonana zarówno z bio-Nylonu, jak i TPU z recyklingu, co zapewnia wytrzymałość i elastyczność.
- Miękka tkanina pokrywająca piankę zwiększa komfort przy skórze i chroni piankę, zwiększając jej trwałość.
- Silikonowe uchwyty po wewnętrznej stronie paska pomagają utrzymać gogle na kasku.
- Hydrofobowa i oleofobowa powłoka Ri-Pel chroni przed brudem, wodą, potem, solą, olejem i kurzem, a także ułatwia czyszczenie soczewek. Występuje na wszystkich soczewkach oprócz Clarity Intense Partly Sunny Orange, które mają tylko powłokę hydrofobową.
- Wszystkie soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB (UV400).
- Powłoka zapobiegająca zarysowaniom na zewnętrznej soczewce zmniejsza ryzyko uszkodzenia powierzchni, pomagając zapewnić zawsze niezakłócone widzenie.
- Obróbka przeciwmgielna na wewnętrznej soczewce pomaga zmniejszyć wewnętrzne zaparowanie.
- Soczewki w zestawie: Clarity Intense Partly Sunny Orange / CAT 2/ VLT 20% oraz Clarity Intense Cloudy Coral / CAT 1/ VLT 56%.